В який день тижня народилася ваша дитина?

Безсумнівно, на особистість і характер людини впливають безліч чинників. Дата народження, час появи на світ, ім'я, яким охрестили батьки, знак зодіаку та символ року. Вплив на нас робить і день тижня, коли ми прийшли в цей світ. Подивимося, які характерні риси мають люди, народжені в різні дні тижня.

Мабуть, у понеділок їх мама народила

Основна відмінність «дітей-понеділків» - мінливість. Зміна настрою кілька разів на годину – це цілком звичайний стан для малюків, які народилися цього дня. Їх легко можна назвати гурманами, адже, незважаючи на мінливість у настрої, смаки у них дуже стійкі - їжа, одяг, іграшки та ігри, компанія, в якій дитині комфортно. Діти-понеділки чітко знають, що і чому їм подобається, і міняти свої переконання просто так не будуть. На цьому ґрунті можна відзначити їхню примхливість. При цьому важливу роль для них відіграє думка оточуючих. Вони добре адаптуються до обставин, шукають та знаходять спільну мову з іншими завдяки своїй відкритості та емоційності. Але весь свій внутрішній світ найчастіше нікому повністю не показують, що тягне за собою якийсь шлейф самотності та відчуженості. Робін Гуд, напевно, був народжений саме в перший день тижня, оскільки серед інших «понеділків» швидше за всіх прийде на допомогу, відгукнеться на чуже лихо і протягне руку порятунку.

У професійній сфері «діти-понеділки» найчастіше йдуть творчим шляхом, адже дуже наділені гуманітарними талантами.

Марсіани з Вівторка

«Дітям-вівторкам» властива впливовість, запальність, войовничість. Це не дивно, адже покровителем Вівторка є ніхто інший, як планета імені самого бога війни Марса. Малята, народжені цього дня, наділені як фізичною, так і моральною силою. Вони справедливі і самостійні, але трохи обділені вмінням проявляти свої ніжні емоції, тому можуть здаватися грубуватими. Якщо взялися до справи – вперто йтимуть до кінця. Але якщо раптом їх спіткала невдача, це може закінчитися глибокою депресією чи апатією до схожих справ. Світ «вівторків» схожий на яскраву динамічну картинку, яка змінюється щохвилини. Не сидіти на місці, бігти, змінювати світ, будувати, дертися вгору. Фраза «сім разів відміряй, потім відріж» добре характеризує таких дітей. Для них велике значення має людина, яка обрана ними в наставники. Батькам «вівторків» важливо спрямовувати прагнення малюка у правильне русло, стримувати свої імпульси та бурхливі емоції, тоді вони зможуть досягти великих висот з легкістю.

Маючи твердість і рішучість, «вівторки» знаходять своє покликання в точних науках, вони відмінні виконавці та керівники, технічні та економічні професії даються їм краще за інших.

Інтелектуальна Середа

Найтовариські малюки народжені саме в середу. Вони люблять спілкуватися і бути першовідкривачами, завжди тягнуться до знань. Завдяки вродженій комунікабельності та шарму, «середи» з легкістю знаходять спільну мову з усіма, хто зустрічається на їхньому життєвому шляху. Інтелект, отриманий з народження, вони примножують і постійно нарощують знання та досвід, який знаходять скрізь та у всьому. Свій чіткий життєвий план малюки малюють ще в дитинстві, розуміючи, чого хочуть досягти в не такому далекому майбутньому. Здійснити план заважає лише безперервна суперечка почуттів та розуму всередині. Дух авантюризму та пошук пригод не дають малюкам занудьгувати і, відповідно, не дозволяють батькам такої непосиди розслабитися ні на хвилину.

Професійними сферами, які обирають для себе «діти-середи», найчастіше стають - ведення бізнесу, торгівля, маркетинг та фінанси.

Лідируючий Четвер

У малюках, народжених у четвертий день тижня, вживаються дві, начебто, несумісні особи – управлінець і сім'янин. З перших хвилин спілкування «малюки-четверги» завойовують в оточуючих довіру. Вони люблять постійність і з побоюванням ставляться до будь-яких змін. Тому, наприклад, полюбивши одного разу яблучка, дитині буде важко зрозуміти, що полуниця чи банан теж дуже смачні та корисні. Четверги чудові миротворці, будь-який конфлікт, що виник у них на очах, спробують неодмінно вирішити без шкоди для обох сторін. Тому нерідко такі дітки стають «вожаками зграї» на дитячому майданчику, у класі, у групі, а потім і на роботі. Проте, якщо конфлікт зачіпає їхні особисті інтереси, бувають до «кривдника» нещадні. Дітям-четвергам важко бути компромісними, хоч думки інших вони уважно вислуховують, прислухаються до них і поважають.

У професійній сфері «четверги» стають відмінними управлінцями, політиками, талановитими керівниками, організаторами та адміністраторами, менеджерами, успішними громадськими діячами.

Життєрадісна П'ятниця

В останній робочий день тижня просто не можуть народитись песимісти. Так, у п'ятницю народжуються найжиттєрадісніші люди на планеті. Вони ще й привабливі, артистичні і мають внутрішню і зовнішню красу. У них вроджений потяг до всього прекрасного. Такі малюки віддають перевагу яскравим вбранням, книжкам у барвистій палітурці і яскравим іграшкам. Надійність – ще одна перевага маленьких «п'ятниць». На них завжди можна покластися, вони не залишать друга в біді, намагатимуться допомогти всіма силами. Діти дуже люблять поговорити про все на світі. Їм супроводжує фінансове благополуччя, оскільки легко ставляться до грошей, тим самим притягують їх себе. Любов до життя вони прищеплюють до свого найближчого оточення. Адже зірки кажуть, що саме богиня Любові Венера опікується всіма, народженими у п'ятницю.

У професійному плані «діти-п'ятниці» стають чудовими діячами культури та мистецтва, вокалістами та танцюристами, музикантами, акторами, працівниками індустрії моди.

Суботні філософи

Вихідний день чудовий час для відпочинку та роздумів. Цього дня народжуються діти, які вміють та люблять думати. Наукова діяльність приваблює їх із раннього дитинства. Таких діток більше за інших цікавлять питання «як влаштований світ?», «яке призначення кожного з нас?», «з чого складається той чи інший механізм?». Вони постійно у пошуку нових відкриттів. Малюки, які прийшли у світ у суботу, дуже вибіркові у дружніх стосунках з іншими дітьми. Вони довго і ретельно придивляються до людей перед тим, як по-справжньому потоваришувати. Зате можна з впевненістю сказати, що цією дружбою вони дорожитимуть усе життя. Малята виростають прекрасними партнерами і в сімейному житті. Легковажність – це не про них. Дітям не дуже приємні галасливі компанії. Розум, логіка та врівноваженість дозволяє «дітям-суботам» приймати правильні обдумані рішення. Вони дуже посидючі, відповідально ставляться до навчання, намагаються вбирати в себе всі знання, які дають батьки, садок, школа, університет, при цьому мають свою обґрунтовану точку зору. Ще існують факти, які стверджують, що суботні іменинники є довгожителями.

Суботні дітки найчастіше стають вченими, філософами, психологами, науковими діячами, співробітниками сфери освіти. Вчити та передавати свої знання – їхній вроджений дар.

Сонце, радість, веселощі, Неділя

У сьомий день тижня народжуються щасливчики, улюбленці самого Сонця, яке опікується цим днем. Всі проблеми та турботи маленькими «неділями» вирішуються дуже легко, вони по-справжньому вміють насолоджуватися моментами радості та щастя. Везіння, яке супроводжує малюків, часто призводить до того, що в них зароджується лінь, адже вони звикають отримувати бажане без особливих зусиль. Тому батькам «неділь» необхідно особливу увагу приділити їх дисципліні, необхідності вивчати правила та жити. Є велика ймовірність того, що недільні малюки звикнуть з дитинства перекладати свої проблеми на інших, а, як відомо, у дорослому житті людей з такими якостями особливо не приймає суспільство. Важливо «дітей-неділі» постійно стимулювати до самореалізації, всіляко боротися з лінощами, розкривати їхні таланти з раннього дитинства.

Як би там не було, найважливішу роль у становленні своєї особистості грає сама людина. Батьки, освіта, зірки, гороскопи, суспільство, оточення – це може лише побічно впливати на нас. Але те, хто ми є і ким ми будемо у майбутньому, залежить лише від нас самих. Завдання батьків любити свою дитину з її достоїнствами та недоліками, знати та розуміти її характер, і будувати лінію її виховання, відштовхуючись від індивідуальних особливостей. Дитина, яка росте в любові і гармонії, неодмінно стане мудрою, самодостатньою і щасливою людиною.