5 правил перегляду мультфільму з дитиною

Що приносять нам технології: шкоду чи користь – залежить виключно від нас самих.

Цілий тиждень малюки в міні-саду старанно займалися і грали в рухливі ігри, а наприкінці тижня був довгоочікуваний відпочинок - перегляд мультфільму "Вовк та семеро козенят".

До речі, перед переглядом мультфільму ми читаємо однойменну книгу. Навіщо? – Читайте далі.

"Я дивився цей фільм і читав книгу. Книга набагато краща"

Читайте дитині книги та казки, на основі яких створено мультфільм або фільм. Так дитина не просто буде бачити гарну картинку, а більше розуміти те, що відбувається, впізнавати героїв, проводити паралелі та порівняння. Найкраще показувати мультфільм після прочитання книги. Особливо це стосується книг, які дитина просить читати вас по кілька разів: через 3-4 рази дитина використовує свою фантазію на максимум і може уявити та створити свій власний мультик. Пізніше малюк може навіть не погодитися з версією іншого режисера і сказати, що його варіант був набагато цікавішим.

Отримуйте максимум користі від перегляду

Не включайте мультики просто, щоб зайняти дитину "на годинку-дві". Будьте поруч, пояснюйте, коментуйте те, що відбувається. В іншому випадку перегляд перетвориться просто на зміну звуків картинок, що дзижчать. Ось подумайте самі: якщо ви гортаєте стрічку в соціальних мережах 10 хвилин, ви обираєте інформацію, яка вам максимально цікава і ставитеся до неї критично. Але просидівши за цією справою годину, часто ловите себе на тому, що читаєте нісенітницю повністю на автоматі.

Обмежуйте час перегляду

У нашому дитинстві мультфільм був довгоочікуваною подією. Перегляд був справжнім святом і в жодному разі не сприймався як належне. Пам'ятайте, що ви не позбавляєте дитину радості! Чим рідкішим буде перегляд телевізора, тим більше дитина дивуватиметься і радітиме тому, що бачитиме на екрані.

Зробіть мультик подією!

Якщо ваша дитина вже молодший школяр і дивиться повнометражні мультфільми, створюйте атмосферу домашнього кінотеатру: зберіться всією сім'єю, запасіться фруктовими снеками чи домашніми чіпсами та обов'язково обговорюйте побачене!

Не давайте телевізору обирати за вас

Колись відеомагнітофон був розкішшю та улюблені мультики дбайливо зберігали на касетах. З появою Інтернету все стало набагато простіше і легше: ми можемо самі обирати, які мультики варті перегляду. У жодному разі не надавайте телевізору можливість обирати, що дивитися вашому малюку і тим більше "зависати" під час перегляду реклами.

Можна сміливо підсумувати, що у всьому головне знати міру! Бажаємо всім веселого та корисного перегляду!