Пальчикова творчість: мої перші малюнки

Коли ми бачимо перед собою чистий аркуш паперу, його обов'язково хочеться наповнити якимсь змістом, зобразити на ньому щось прекрасне, передати свої емоції та настрій. У дітей білий аркуш паперу теж викликає такі ж асоціації, і якщо найменші малюки ще не можуть про це сказати, це не означає, що вони цього не хочуть. Почнемо малювати. Прямо зараз!

Якими фарбами починати малювати з малюком?

Акварель, гуаш, масляні, акрилові та інші фарби можуть бути надто небезпечними для дитини. Тому починати малювання в маленькому віці (мова йде про малювання з дітьми від 1 року, коли дитина ще може облизувати пальці і брати в рот все, що поруч лежить) краще, використовуючи найбезпечніший вид барвників -  це пальчикові фарби.

Переваги малювання пальчиковими фарбами оцінять дбайливі мами, адже ці речовини зроблені на водній основі і пофарбовані природними барвниками. Такі фарби абсолютно безпечні для малюків і відмінно відмиваються з їхнього одягу.

Де знайти гарні пальчикові фарби?

Пальчикові фарби можна купити в спеціалізованому дитячому магазині, замовити через Інтернет у перевірених виробників або зробити їх самостійно в домашніх умовах. Інгредієнти для виготовлення пальчикових фарб досить доступні і прості: борошно, сіль, олія, вода та природний барвник необхідного кольору.