Англійська мова

Англійська мова для дітей
від 2 до 8 років

Результат уже після першого місяця навчання!

5 причин записати дитину
на курси англійської мови в Джеронімо:

Міні-групи
до 6 дітей

Розмовна англійська
без перекладу

Інтерактивне
та ігрове навчання

Говоримо 90% часу на заняттях

Сертифікат Джеронімо
в кінці навчального року

Наша гордість та головний СЕКРЕТ – величезна бібліотека класних ігор та посібників, від яких діти, батьки і педагоги у захваті.

Навчання проходить у веселій та ігровій формі в комфортних кабінетах з використанням першокласних посібників та матеріалів таких світових провідних брендів, як Lakeshore, Melissa & Dough, Scholastic, Шуша, Orchard Toys, ELC, Tolo Toys, Super Duper Publications. Щороку оновлюємо нашу базу найкращим дидактичним матеріалом.

Ми використовуємо унікальну комунікативну методику та програму, розроблену з урахуванням вікових особливостей дитини. Робимо акцент на розвиток розмовної мови, фонематичного сприйняття, лексики, правильного використання граматичних структур та фраз.

Основа курсу – це навчальна база багаторівневих методичних комплектів таких видавництв як Express Publishing, Person та Macmillan.

ПЕДАГОГ

Найголовніше у вивченні іноземної мови – викладачі. У Джеронімо – найкращі.


Віталій ᐅ

Два найважливіші елементи - дружня, весела та тепла атмосфера, де дитина вивчає англійську мову, та результат, який можна побачити вже після першого місяця навчання.

.

Що важливо знати сучасним батькам про навчання дитини англійській мові у ранньому віці?

  1. Чим раніше починаєте вивчати іноземну мову, тим краще та легше для дітей. Дитина, поринаючи в мовне середовище, вивчає другу мову, як рідну. Англійська мова у світі – MUST HAVE.
  2. Систематичність. Якщо починаєте водити дитину на заняття, не потрібно робити перерву, так як дитина дуже швидко все схоплює та запам'ятовує. І також швидко все може забути. Тому, якщо плануєте робити тривалу перерву, попросіть у свого педагога рекомендації, як підтримувати вивчення англійської мови вдома.
  3. Вивчати англійську мову в ранньому віці потрібно без перекладу. Дуже важливо – не перекладати слова. Дитина повинна повністю зануритися в англомовне середовище, думати і будувати фрази англійською від початку навчання. На своїх заняттях ми не перекладаємо, а використовуємо образи, предмети, жести, міміку, інтонацію, ігри та картинки.
  4. Любов до мови та позитивний зворотний зв'язок. Найважливіше – показати дитині, що вчити і знати іноземну мову – це класно та весело. Наприклад, на кожному занятті в Джеронімо викладач використовує від 9 до 20 різних ігор та активностей, щоб зацікавити дитину. І обов'язково радіє кожним маленьким успіхам – Good job! Excellent! Wow! You can do it! Fantastic!

Англійська мова в Джеронімо - це чудова можливість для Вашої дитини з легкістю поринути в англомовне середовище та почати спілкуватися з однолітками та викладачем новою мовою буквально з першого заняття.

Вартість абонементу - 1960 грн/місяц - 2 рази на тиждень/45 хвилин

Разове заняття: 300 грн

Індивідуальне заняття: 350 грн

*Відпрацювань пропущених занять не має.

Залишились питання? Ми завжди на зв'язку!

Заповніть форму та наш адміністратор зв'яжеться з Вами найближчим часом.

У нас для Вас подарунки!

Бажаєте отримати рекомендації щодо вивчення англійської мови вдома з дитиною від викладачів Джеронімо?

Завантажуйте чек-листи

  • «ТОП 17 джерел для вивчення англійської мови вдома з дітьми»
  • «ТОП 45 брендів найкращих дитячих іграшок та посібників, які педагоги використовують на заняттях з англійської мови в Джеронімо».